اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ بهمن
راه‌اندازي كافه كتاب كودك و نوجوان در منطقه يك
.

مدير منطقه يك شهرداري اصفهان از راه‌اندازي كافه كتاب كودك و نوجوان در اين منطقه خبرداد و گفت: بر اساس برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده كارگاه‌هاي كاردستي، دوره‌هاي شعرخواني و قصه‌خواني در كافه كتاب كودك و نوجوان برگزار خواهد شد.

 مهين شكراني اظهار كرد: محل كافه كتاب كودك و نوجوان در گذشته كتابخانه تخصصي كودك بود و به مدت دو سال تعطيل و تمام كتاب‌ها از آن خارج شده بود.

وي ادامه داد: با فعال شدن معاونت فرهنگي در منطقه يك و پيگيري‌هاي انجام شده اين مكان به بخش خصوصي واگذار شد تا با مشاركت شهرداري بار ديگر مورد بهره برداري قرار گيرد.

مدير منطقه يك شهرداري اصفهان تصريح كرد: براي راه‌اندازي كافه كتاب كودك و نوجوان اقداماتي همچون گُل‌كاري، هرس درختان و رنگ آميزي‌ها محوطه كافه كتاب انجام و فضاي آن براي حضور كودكان و نوجوانان زيباسازي شده است كه صبح امروز با حضور رئيس كميسيون فرهنگي ورزشي شوراي اسلامي شهر اصفهان افتتاح و در اختيار شهروندان قرار گرفت.

وي خاطرنشان كرد: براساس برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده كارگاه‌هاي كاردستي، دوره‌هاي شعرخواني و قصه‌خواني در كافه كتاب كودك و نوجوان برگزار خواهد شد.

شكراني با اشاره به برنامه‌هاي تابستاني منطقه يك، گفت: اين برنامه ها شامل برگزاري جشن‌ها، برنامه‌هاي متنوع فرهنگي، اجتماعي و برگزاري بازي‌ها و سرگرمي بوده كه اميدواريم رضايت شهروندان را حاصل كند.

مدير منطقه يك شهرداري اصفهان گفت: ويژه برنامه "چهارشنبه‌هاي شاد" با هدف افزايش نشاط اجتماعي و دوستي بيشتر افراد خانواده با يكديگر اجرا و مسابقاتي بين پدران،  پسران، مادران و دختران برگزار شد.

وي ادامه داد: مجموع برنامه‌هاي تابستان در منطقه يك 68 برنامه با 33 عنوان شامل برنامه‌هاي فرهنگي، اجتماعي و سلامت است كه با هدف بهبود روش‌هاي زندگي برگزار شده است.

تاریخ:
1398/05/28
تعداد بازدید:
153
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.