اصفهان، پایگاه فرهنگ و تمدن اسلامی
۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ بهمن
افزايش انضباط شهري در آستانه جشنواره سي و دوم
.
مديركل پيشگيري و رفع تخلفات شهري شهرداري اصفهان گفت: در آستانه برگزاري سي و دومين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي كودكان و نوجوانان، انضباط شهري در اصفهان با اتخاذ تدابير ويژه افزايش پيدا خواهد كرد.
 

حسن محمدحسيني اظهار كرد: باتوجه به اينكه «باغ غدير» محل برگزاري آيين افتتاحيه سي و دومين جشنواره بين المللي فيلم‌هاي كودكان و نوجوانان است، كنترل محوطه اين مكان و برقراري انضباط شهري با فعاليت‌هاي نيروهاي مديريت پيشگيري و رفع تخلفات شهري شهرداري اصفهان انجام مي‌شود.

وي تصريح كرد: در تمامي ميادين و خيابان‌ها، مسيرهاي حاشيه رودخانه زاينده‌رود و اماكن تاريخي همچنين مراكز تفريحي شهر طرح‌هاي ويژه‌اي اجرا خواهد شد تا اصفهان بتواند ميزبان خوبي براي مسافران و ميهمانان جشنواره باشد.

مديركل پيشگيري و رفع تخلفات شهري شهرداري اصفهان ادامه داد: حدود 600 نفر نيرو در اداره كل پيشگيري و رفع تخلفات شهري شهرداري اصفهان، مناطق و بخش ناژوان مشغول به فعاليت هستند كه عملكرد آنها به صورت روزانه بررسي و نظارت مي‌شود.

وي با بيان اينكه نظم و انضباط، نوع برخورد و رفتار نيروهاي اين اداره با شهروندان از سوي بازرسان تحليل و بررسي مي‌شود، گفت: كاركنان خط مقدم و ركن مهم اداره كل پيشگيري و رفع تخلفات شهري هستند؛ از اين رو سعي شده با برگزاري كلاس‌هاي آموزشي و گفت‌وگو با برخي كارمندان، تغييراتي را براي هرچه بهتر كردن عملكرد نيروها آنان در خصوص رفع تخلفات شهري اعمال كنيم.

محمدحسيني گفت: در مناطق و بخش‌هاي مختلف اداره پيشگيري و رفع تخلفات شهري شهرداري اصفهان، ناظران و بازرساني به صورت محسوس و نامحسوس نوع فعاليت اين افراد را رصد مي‌كنند.

 
تاریخ:
1398/05/28
تعداد بازدید:
94
اصفهان، ميدان امام حسين عليه السلام، شهرداري اصفهان
031-32229021-9
اصفهان، ميدان بزرگمهر، ابتداي خيابان بزرگمهر،شوراي اسلامي شهر
031-32672128
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرداری اصفهان میباشد.